Hakkımızda

Hakkımızda

RKC Hukuk Bürosu, 2014 yılından beri ticari işletmelere, finansman ve sanayii kuruluşlarına hukuki danışmanlık hizmetleri sunmakta ve müvekkillerini uyuşmazlıklarda temsil etmektedir.

Büromuzun,altyapı, inşaat, savunma sanayii, finans, özelleştirme, şirket devir ve birleşmeleri, uluslararası ticari tahkim ve ticaret davalarını da kapsayacak şekilde gelişmektedir. Bu alanlar, doğaları gereği, uluslararası işlemler, sözleşme müzakareleri ve yönetimi, ve uyuşmazlıkların çözümü konularında faaliyet göstermemizi gerektirmektedir.

TECRÜBELİ KADRO

Tecrübeli avukat ve alanında uzman kadromuz ile müvekkillerimizle uzun soluklu ve güven esaslı ilişkileri kurmayı kendimize ilke edinmiş olup bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

MÜVEKKİL MEMNUNİYETİ

Müvekkillerimizin memnuniyeti her şeyden fazla isteyerek adaletli, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürüyor ve müvekkil memnuniyeti ilkesiyle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.

NİTELİKLİ HİZMET 

Alanında profesyonel ekibimizin sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyle adaletin gerçekleşmesine katkıda bulunmak amacıyla müvekkillerimize sunduğumuz hizmetin kalite ve niteliğini önemsiyoruz.